pikle Jana Jitka

Kdo je za Sadou menarche

Jitka a Jana. Společně vlastníme Pikle. Dohromady máme 4 děti – 3 kluky a 1 holku (5 let). Pořád tak nějak něco vymýšlíme 🙂 Jednou jsme si povídaly o menstruaci a zjistily jsme, že si každá pamatujeme tu naši první. Že její průběh hodně ovlivnilo, jak nám byly nebo nebyly předány informace. Je to stále živé téma. Jak se i nyní stále učíme o svém těle, zjišťujeme nové možnosti a pomůcky. A tak jsme se rozhodly to mladým dívkám trochu usnadnit.

Jak se zrodil nápad, šlo to už ráz na ráz. Naši práci provází obrovské nadšení, a tak se nám podařilo do vznikající Sady zapojit velmi chytré a inspirativní ženy, bez kterých by to prostě nebylo ono!

Setkání s nimi bylo velmi inspirativní i pro nás! Teď máme úžasný pocit, že to, co jsme se díky nim dozvěděly my ve 40, se díky nám dozví dívky již v 9 letech!

Bc. Kateřina Juřenčáková

Menstruační sudička sady

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství. Pořádá semináře pro veřejnosti i školy. Přednáší o dospívání, cykličnosti, menstruaci, sexualitě a antikoncepci. Je to velmi sympatická a inspirativní žena a máma 3 dětí se smyslem pro humor.

www.prirozenaantikoncepce.cz

Ing. Kateřina Kadlecová Makrlíková

Antikoncepční sudička sady

Žije nehormonální antikoncepcí. Ve spolupráci se skvělými ženami vytvořila antikoncepční pesar a zakládá Poradny nehormonální antikoncepce Nehormonálka.cz. Výsledky své práce publikuje v odborných časopisech. Absolventka obecné biologie a agroekologie, překladatelka a sebevědomá žena, která ví, co chce.

www.nehormonalka.cz
www.pesarshop.sk

Markéta Zika Koppová Dis

Sexuální sudička sady

Masážní terapeutka a lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pořádá semináře, osobní konzultace, masáže. Je instruktorka mezinárodního programu MISP Masáží dětí dětem a spoluzakladatelkou projektu „Zdravé dospívání“, který je určený pro žáky a studenty základních a středních škol. Okouzlující žena, ze které sálá, že žije tím, co dělá.

www.inspirituala.cz

Menu
googleb551d0b5453aef6c