Sada pro období první menstruace

Sada poskytuje dívkám veškeré informace ohledně menstruace, pomáhá jim zorientovat se v sobě, zvolit si tu správnou menstruační pomůcku a doporučuje vhodnou literaturu.

Neříká, co je dobře a co je špatně, pouze poskytuje informace.

CENA

890 Kč

Chceme, aby menstruace byla vnímána jako přirozená součást ženy, aby o ní rodiče byli schopni se svými dcerami beze studu mluvit. Sada nabízí dívkám možnost výběru menstruačních pomůcek, vyzkoušení ulevujících prostředků, vlastní výrobu ojedinělého šperku a mnoho dalšího. Je to ideální dárek pro dívky, které očekávají nebo zrovna dostaly svou první menstruaci.

Co v sadě najdete

book
Originální knížečku „Deníček slečny Em“

Jednoduchou formou informuje o všem, co by dívky měly vědět o menstruaci a svém těle.

info
Informace o všech menstruačních pomůckách

Popis menstruačních pomůcek, výhody a nevýhody. Konvenční jednorázové vložky a tampóny, ekologické jednorázové vložky a tampóny, látkové vložky, menstruační houby, menstruační kalíšek, menstruační kalhotky, svobodná (volná) menstruace.

cached
Cyklický kalendář

Popisuje jednotlivé fáze cyklu (periody) dívky. Jak se může cítit, příznaky, co jí může ulevit atd. Originálně upravený pro dospívající dívky.

gesture
Originální šperk

DIY sada na výrobu náramku. České skleněné korálky a veškeré komponenty potřebné na výrobu osobního náramku. Kovové prvky jsou potažené stříbrem.

card_giftcard
Dárek

Bavlněný látkový pytlíček na diskrétní uchování menstruačních pomůcek.

opacity
Vzorky menstruačních pomůcek

Vzorky vybraných menstruačních pomůcek jako například běžné, ekologické, látkové vložky, tampony, menstruační houbu.

money
Sleva na pořízení menstruačních pomůcek
info
Informace a vzorky úlevových prostředků

Popis, výhody a nevýhody u kosmetiky a bylinných čajů. Vzorek ženského krému a bylinného čaje.

JEDINEČNÉ A ORIGINÁLNÍ
VYROBENÉ V ČESKÉ REPUBLICE
NÁUČNÉ
ritual-menarche
Sada MenarcheTipy a rady
Rituál Menarché
Rituál k uctění a oslavě první menstruace – proměny dívky v ženu. Co je to vlastně rituál? A co se vám vybaví jako první? Pradávné obřady? Vyvolává ve vás toto…
Sada MenarcheTipy a rady
Jaké tedy jsou fáze cyklu?
V minulém článku ses dozvěděla, co je cykličnost a k čemu je dobrá. Malinko jsme naťukly i jednotlivé fáze, kterým se dnes budeme věnovat podrobně. Až dnešní článek dočteš, možná pochopíš, proč…
Sada Menarche
Křest Sady menarche
Když jsme s Janou vymyslely Sadu menarche, říkaly jsme si, že by si zasloužila nějaké krásné uvedení na svět. Abychom měly možnost ji představit, představit všechny ty moudré ženy, které na…
Menu
googleb551d0b5453aef6c